ALEMAGIA.PL

Sklepik Pełen Czarów

„Serce! Wszystko zaczyna się od serca które wierzy, (…) Wierz w istnienie magii, wierz w swoją własną siłę… tylko ci, którzy wierzą w te dwie rzeczy mogą używać Magii.”
~ Hiro Mashima, Fairy Tail

Mam na imię Magdalena. Rękodzieło to moja wielka pasja. Pasja, którą zaraziła mnie moja Mama, Aleksandra. Odkąd pamiętam uwielbiam tworzyć, przerabiać „nic” w „coś”, siadać w pracowni z kubkiem herbaty i tracić poczucie czasu. Sklepik AleMagia.pl to magiczne miejsce, gdzie możesz przejrzeć owoce mojej pracy. Być może zechcesz nabyć coś ładnego…? Zapewniam, że każdy produkt wykonałam ręcznie, wkładając w to kawałek swojego serca! Nazwa jest nieprzypadkowa – powstała z połączenia naszych imion z odrobinką magii, którą doprawiam każdą pracę: Aleksandra + Magdalena + Magia = AleMagia.pl ✦ 

W sklepiku AleMagia.pl można znaleźć ręcznie wykonane łapacze snów, klimatyczne makramy, pięknie aromatyzowane świece sojowe, szydełkowane chusty, mini-torebki wykonane ze sznurka, specjalnie wyselekcjonowane kamienie naturalne – amulety – a także minimalistyczną biżuterię wyplecioną z woskowanego sznurka, różowego kwarcu oraz bajecznych angelitów. Wszystkie produkty są bardzo starannie zapakowane w ozdobne pudełeczka, dzięki czemu idealnie nadadzą się na prezent. Dokładam także wszelkich starań, aby pakować ekologicznie. W razie pytań lub wątpliwości serdecznie zachęcam do kontaktu – na każdą wiadomość postaram się odpisać w ciągu maksymalnie 48 godzin. Dziękuję za odwiedziny na mojej stronie i zapraszam do składania zamówień.

Magdalena